Poznaj Region Tygla

Zapraszamy mieszkańców gmin wchodzących w skład SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu" na wyjazd studyjny po obszarze LGD. 

Przejazd zgodnie z programem odbędzie się w dniu 24.04.2018r. (wtorek) godz.8.40 - 16.40. 

W związku z organizowanym wyjazdem zapewniliśmy transport autobusem, jednak każda osoba w razie potrzeby może podróżować własnym transportem.

Informację na ten temat prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym. 

Wyjazd autobusu zgodnie z programem zaplanowany jest z Drohiczyna. Występuje jednak możliwość wsiadania w innych miejscowościach po trasie, jeżeli wystąpi taka potrzeba. Informację na ten temat prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym. Liczba miejsc w autobusie jest ograniczona, pojazd posiada 30 miejsc. O zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje data wpływu formularza do biura SLGD,,Tygiel Doliny Bugu". 

Minimalna liczba uczestników przy wyjeździe wynosi 20 osób. W przypadku, gdyna wyjazd nie zgłosi się minimalna liczba uczestników Organizator poinformuje zgłoszonych Uczestników, że wyjazd się nie odbędzie. Każdy uczestnik zostanie ubezpieczony na okres trwania wyjazdu przez Organizatora.   

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać scanem na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2018 roku do godz. 15.30.

Jednocześnie wprzypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu prosimy o wcześniejszą informację.

 W przypadku rezygnacji z uczestnictwa na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu, uczestnik zostanie obciążony kosztami. Informujemy także, iż uczestnik powinien dostosować swój ubiór i obuwie do warunków wyjazdu (strój i obuwiesportowe).   

W załączniku zamieszczamy program wyjazdu, w którym są zamieszczone szczegółowe informacje wyjazdu oraz formularz zgłoszeniowy do wypełnienia. Zachęcamy do uczestnictwa.

1. Formularz zgłoszeniowy

2. Program "Poznaj Region Tygla"