Zaproszenie na konferencję

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ZAPROSZENIE

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza na konferencję „Turystyka wiejska i produkt tradycyjny-kluczem do rozwoju regionu", która odbędzie sięw dniu 19 maja br. (czwartek) w Łosicach.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Smaki nadbużańskiej kuchni", współfinansowanego  z PROW na lata 2007-2013 z działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju". Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli sektora społecznego, publicznego i prywatnego; mieszkańców terenów nadbużańskich objętych Lokalną Strategią Rozwoju LGD „Tygiel Doliny Bugu" z gmin: Sarnaki, Platerów, Huszlew, Łosice, Stara Kornica, Olszanka, Korczew, Jabłonna Lacka, Sterdyń, Repki, Sabnie.

Program konferencji obejmować będzie zagadnienia z zakresu roli turystyki wiejskiej/agroturystyki i produktu tradycyjnego w wielofunkcyjnym rozwoju obszarów wiejskich. Podczas konferencji przewidziana jest prezentacja wytwórców żywności tradycyjnej oraz degustacja nadbużańskich produktów i potraw.

Konferencja odbędzie się w godz. 9.30-15.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łosicach (ul. Narutowicza 6 p. 26).

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami: 25 640 09 35, 25 640 09 33, 662 127 672 lub 504 149 864